top of page
Teknoloji sınıfı

ftrobotik Hakkında

FTRobotik olarak yapı setleri kullanarak fen, matematik, teknoloji, mühendislik ve robotik eğitim setleri geliştiriyoruz. Özgün modellerden oluşan eğitim setlerimiz, özenle hazırlanmış içeriklerimiz sayesinde başarılı bir şekilde kullanılabiliyor. 

Özgün ve nitelikli eğitim setleri ortaya koymakla kalmıyor, eğitim setlerimizin kullanımının başarılı olabilmesi için gereken danışmanlık ve eğitim hizmetlerini çalıştığımız kurumlara sunuyoruz.

İLKELERİMİZ

Özgünlük

Özgün model ve içerikler sunuyoruz. Modellerin tasarımı, yazılımı ve öğrencilerin sınıf ortamında yaptıkları etkinlikler ekibimiz içerisinde yer alan uzman eğitimciler tarafından hazırlanmaktadır.

Kalıcı Değer Oluşturma

Yaptığımız işi seviyoruz ve değerinin farkındayız. Kalıcı bir şekilde bu değeri paylaşmak istiyoruz. Eğitim kurumlarındaki öğretmenlerimizi de sisteme dahil ederek öğretmenlerimizin STEM - ROBOTİK alanlarında gelişimlerini destekliyoruz. Yapılan etkinliklerde öğretmenlerimizin geri dönütlerine değer verip onların da isteklerini göz önüne alarak etkinlikleri revize edebiliyoruz.

Destekleyici Tutum

Birlikte çalıştığımız kurumların eğitim setlerini başarılı bir şekilde kullanabilmeleri için destekliyoruz.

Kurumu Özümsemek

Birlikte çalıştığımız kurumların bir parçası olduğumuzu düşünüyoruz. Çalıştığımız kurumları önemsiyor ve bu bakış açısıyla çalışıyoruz. Çalıştığımız kurumlarda öğrencilerin birer  teknoloji okuryazarı olması için kurum ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Verimlilik

Minimum malzeme, maksimum verimlilik bakış açısı ile hareket ediyoruz. Maliyetleri minimumda tutup faydayı maksimize etmeyi ilke ediniyoruz. Eğitim kurumlarımızı yoğun ve anlaşılmaz bir ürün çeşitliliği ile boğmuyoruz. Bunun yerine kurumların ihtiyacı olan eğitim setlerini kuruma özgü olarak sunuyoruz.

Geleceğin İhtiyaçlarını Düşünme

Eğitimlerimizi geleceğin bilgi, beceri ve olası gereksinimlerine göre kurgulamayı ilke ediniyoruz.Eğitim setlerimizi sürekli güncelliyor ve ihtiyaçlara göre eklemeler yaparak yeni içerikler oluşturuyoruz.

bottom of page